امروز دنیای آپشن قصد دارد یکی از آپشن های پر طرفدار یعنی کروز کنترل را که امکانات فوق العاده ای به شما ارائه می دهد، معرفی کند.

کروز کنترل سیستمی است که باعث تثبیت سرعت خودرو در سرعت دلخواه شما از سرعت  ۳۵ کیلومتر بر ساعت به بالا می شود و شما می توانید پایتان را از روی پدال گاز بردارید و با گرفتن پدال ترمز یا کلاج(در ماشین های دنده ای) ماشین از روی حالت کروز کنترل خارج می شود و به حالت معمولی یعنی کنترل از ناحیه راننده تغییر می یابد.

در ادامه دنیای آپشن شما را با نصب کروز کنترل رنو در اصفهان و نصب کروز کنترل اچ سی کراس در اصفهان آشنا می کند.

 

کروز کنترل رنو تندر ۹۰ نوتاش

تندر ۹۰ در سه نوع بنزینی، دو گانه سوز و اتوماتیک می باشد.

سیستم کروز کنترل تندر ۹۰ شامل یک کلید کنترل، دسته سیم، سوکت ها، کامپیوتر و براکت های نصب می باشد.

کلید کروز کنترل تندر ۹۰ دارای دو نوع می باشد:

کلید کنترل سر دنده: این نوع کلید کنترل ها روی دنده سوار شده و دارای سیستم صوتی برای آگاه سازی راننده از وضعیت کروز کنترل بدون نگاه کردن می باشد. کلید کنترل دارای ۴ دکمه و یک حافظه موقت و دو حافظه ثابت می باشد که در هر کلید نور بک لایت موجود می باشد.

کلید کنترل سر دنده دارای دو چراغ کروز و لیمیتر می باشد.

سر دنده  در دو مدل چرم و ساده می باشد

کلید کنترل اهرمی در کنار دسته راهنما: این نوع کلید کنترل ها دارای ۶ کلید و یک چراغ دو رنگ و در سایر موارد مشابه کلید کنترل سر دنده می باشد. در تندر ۹۰ های اتوماتیک غالبا از این کلید کنترل استفاده می شود. کلید کنترل اهرمی در دو نوع سمت چپ و راست می باشد.

 

ویژگی های کروز کنترل رنو تندر ۹۰

قابلیت تنظیم سرعت خودرو در شرایط مختلف مانند سر بالایی ها و سر پایینی ها

قابلیت تنظیم دستی سرعت با دقت ۱ کیلومتر بر ساعت

قابلیت استفاده از پدال گاز برای افزایش موقت سرعت

قابلیت خارج شدن از حالت کروز کنترل به صورت دستی

قابلیت کاهش مصرف سوخت

قابلیت خارج شدن خودکار خودرو از حالت کروز کنترل در صورت برخورد با مانع

نکته قابل توجه این می باشد که این کروز کنترل مخصوص و فابریک رنو تندر ۹۰ می باشد و نیازی به سیم کسی اضافه و دستکاری برقی نیست و در مدت زمان حداکثر ۲ ساعت انجام می شود.

 

 

کروز کنترل اچ سی کراس نوتاش

در اچ سی کراس، کلید کروز کنترل در دو طرف فرمان به صورت متقارن نصب می شود و هر ۱۰ کلید دارای نور بک لایت زرد یا سفید یخی می باشد.

سیستم کروز کنترل اچ سی کراس شامل یونیت، دسته سیم، یک برد LED، سوکت ها و کلید کنترل ها می باشد.

سیستم کروز کنترل اچ سی کراس دارای لیمیتر یا همان محدود کننده سرعت می باشد و برای جلوگیری از جریمه های پلیس منحصر به فرد می باشد.

این سیستم قابلیت کنترل سرعت به صورت دستی به دقت ۱ کیلومتر بر ساعت فراهم ساخته است.

سیستم کروز کنترل دارای یک حافظه موقت و ثابت نیز می باشد که در صورت خارج کردن ماشین از حالت کروز کنترل آخرین سرعت ثابت شده در حافظه موقت ثبت می شود.

 

سیستم کروز کنترل برای هر خودرویی باعث کاهش مصرف سوخت افزایش توان بازدهی می شود.

شما می توانید این سیستم های هوشمند کروز کنترل را بر روی خودروی خود با هزینه بسیار اندک نصب کنید. شما می توانید برای کروز کنترل نوتاش در اصفهان ، نصب کروز کنترل رنو در اصفهان یا نصب کروز کنترل اچ سی کراس در اصفهان به مرکز تخصصی دنیای آپشن مراجعه کنید و در حداکثر ۲ ساعت  و با کمترین قیمت صاحب یک کروز کنترل هوشمند بر روی خودرو خود شوید.

دنیای آپشن یک مرکز تخصصی در حوزه آپشن خودرو می باشد که سابقه ی طلایی در این زمینه دارد و با سپردن خدمات آپشن خودرو خود به این مرکز کیفیت را گران ن.

نصب مانیتور پژو پارس در اصفهان

مانیتور پژو پارس

مانیتور آریو

نصب مانیتور آریو در اصفهان

نصب مانیتور ساندرو در اصفهان

مانیتور ال 90

کروز کنترل نوتاش در اصفهان

نصب کروز کنترل رنو در اصفهان

دوربین دنده عقب دنا در اصفهان

منبع:  دنیای آپشن


آپشن خودرو | دنیای آپشن کنترل ,کروز ,اصفهان ,سرعت ,دارای ,آپشن ,کروز کنترل ,کلید کنترل ,دنیای آپشن ,باشد کلید ,سیستم کروز ,کروز کنترل نوتاش ,کلید کنترل اهرمی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
برج خنک کننده - قیمت انواع برج خنک کننده ارزان کده برقکاری تهران ارائه دهنده بهترین خدمات برقکاری آشپزی בوستــ مجازے مـــــטּ Yousef Fathi مجموعه دندانپزشکی آرتمان درمان کورد پاتوق|کرد پاتوق|ادرس جدیدkurdgap.ir پریناز چت|چت پریناز|پریناز چت اصلی